רוביקון ביזנס גרופ, שנוסדה על ידי איש העסקים והיזם אמיר ברמלי, היא חברת החזקות הפועלת בתחומים הנעים מהשקעות ומימון עד לייעוץ עסקי ויזמות סביבתית. הקבוצה, הפועלת מאז 2006, מקיימת פעילות עסקית שמגלגלת מאות מיליוני ש"ח בשנה ומחזיקה משרדים בתל אביב ובניו-יורק. 

 

תיק הפעילות של החברה הוא מגוון כפועל יוצא של האסטרטגיה העסקית של הקבוצה, וכולל מספר תחומים ובהם השקעות וניהול סיכונים, מימון, ביטוח, יזמות סביבתיית תיירות, קמעונאות ופנאי. המוצרים והשירותים של הקבוצה ניתנים לעסקים, למשקיעים, ליזמים וללקוחות פרטיים.

 

קרא עוד

 

 

 

חדשות ואירועים

כנס ימי האקדמיה - International EMMY 2014

קבוצת רוביקון וקרן TVFF יעניקו חסות לועידה בינלאומית בה יתארחו בכירי תעשיית הטלוויזיה העולמית

קרא עוד
ועידת השקעות - מפת דרכים 2014

 יו"ר קבוצת רוביקון, אמיר ברמלי, יטול חלק במושב הפתיחה של הוועידה

קרא עוד
ועידת שוק ההון של ישראל 2014

קבוצת רוביקון נמנית על נותני החסות לועידת שוק ההון של ישראל 2014

קרא עוד
קבוצת רוביקון מגדילה את השקעתה בחברת המיחזור WTP

במסגרת מימוש הסכם אופציות רכשה הקבוצה 37 אחוז ממניות החברה

קרא עוד
ברמלי: "התערבות רשות ני"ע בתחום הקרנות - עניין מבורך"

ברמלי שמקדם בימים אלה הנפקת אג"ח של 'קרן קלע' בבורסה, אומר ל-Bizportal כי "הרשות בוחנת את פעילות הקרן בדרכים שונות, בגלוי ואף בסמוי - וזה בהחלט מבורך ומקדם את ההנפקה"

קרא עוד
אתר Rak.co.il עלה לאוויר

אתר RAK הוא פרי יוזמה משותפת לקבוצת רוביקון ו"גלובס", שמטרתה להציע לצרכן הישראלי שירות של השוואת מחירי שירותים פיננסים וביטוח באינטרנט ורכישה אונליין.

קרא עוד
White Mountains תרכוש השליטה בוובי ב-40 מ' ש'

אמיר ברמלי: "רוביקון החליטה שלא למכור את כל אחזקותיה בחברה מכיוון שאנו מאמינים במודל העסקי של וובי שימשיך לצמוח וישנה את פני השוק הישראלי"

קרא עוד
ממשלת גיאורגיה במו"מ עם חברת WTP

העסקה הנדונה בין הצדדים נסבה סביב רכישת טכנולוגיה מחברת WTP הישראלית על מנת להקים 8 מפעלי מחזור פסולת בגיאורגיה

קרא עוד
רוביקון ב-Dun's100

קבוצת רוביקון ביזנס גרופ הצטרפה לרשימת Duns 100, המציגה את החברות המובילות במגוון תעשיות המשקפות את עולם העסקים והכלכלה בישראל

קרא עוד
מנכ"ל חדש לחברת RAK

רק הינה פרי יוזמה חדשה שמטרתה להביא שירות של השוואת מחירי שירותים פיננסים וביטוח באינטרנט ורכישה אונליין. אורי שמואלי, 43, שבתפקידו האחרון כיהן כמשנה למנכ"ל AIG ישראל, מונה למנכ"ל חברת RAK.

קרא עוד
רוביקון רוכשת 50% ממסלולים

רוביקון רכשה 50% מחברת מסלולים. את מסלולים הקים ב־1996 ראם סמואל, נהג מירוצים ופעמיים אלוף צרפת במירוצי ראלי, וכיום היא עוסקת בלימוד והדרכה של נהיגה "מתקדמת" דרך קורסים, הרצאות ופעילויות

קרא עוד