רוביקון ביזנס גרופ, שנוסדה על ידי איש העסקים והיזם אמיר ברמלי, היא חברת החזקות הפועלת בתחומים הנעים מהשקעות ומימון עד לייעוץ עסקי ויזמות סביבתית. הקבוצה, הפועלת מאז 2006, מקיימת פעילות עסקית שמגלגלת מאות מיליוני ש"ח בשנה ומחזיקה משרדים בתל אביב ובניו-יורק. 

 

תיק הפעילות של החברה הוא מגוון כפועל יוצא של האסטרטגיה העסקית של הקבוצה, וכולל מספר תחומים ובהם השקעות וניהול סיכונים, מימון, ביטוח, יזמות סביבתיית תיירות, קמעונאות ופנאי. המוצרים והשירותים של הקבוצה ניתנים לעסקים, למשקיעים, ליזמים וללקוחות פרטיים.

 

קרא עוד

 

 

 

חדשות ואירועים

אתר Rak.co.il עלה לאוויר

אתר RAK הוא פרי יוזמה משותפת לקבוצת רוביקון ו"גלובס", שמטרתה להציע לצרכן הישראלי שירות של השוואת מחירי שירותים פיננסים וביטוח באינטרנט ורכישה אונליין.

קרא עוד
White Mountains תרכוש השליטה בוובי ב-40 מ' ש'

אמיר ברמלי: "רוביקון החליטה שלא למכור את כל אחזקותיה בחברה מכיוון שאנו מאמינים במודל העסקי של וובי שימשיך לצמוח וישנה את פני השוק הישראלי"

קרא עוד
קבוצת רוביקון תומכת בפעילות עמותת "רוח נשית"

החברה היתה מבין נותנות החסות על אירוע ההתרמה השנתי של העמותה העוסקת בסיוע לנשים נפגעות אלימות

קרא עוד
ממשלת גיאורגיה במו"מ עם חברת WTP

העסקה הנדונה בין הצדדים נסבה סביב רכישת טכנולוגיה מחברת WTP הישראלית על מנת להקים 8 מפעלי מחזור פסולת בגיאורגיה

קרא עוד
רוביקון ב-Dun's100

קבוצת רוביקון ביזנס גרופ הצטרפה לרשימת Duns 100, המציגה את החברות המובילות במגוון תעשיות המשקפות את עולם העסקים והכלכלה בישראל

קרא עוד
מנכ"ל חדש לחברת RAK

רק הינה פרי יוזמה חדשה שמטרתה להביא שירות של השוואת מחירי שירותים פיננסים וביטוח באינטרנט ורכישה אונליין. אורי שמואלי, 43, שבתפקידו האחרון כיהן כמשנה למנכ"ל AIG ישראל, מונה למנכ"ל חברת RAK.

קרא עוד
רוביקון רוכשת 50% ממסלולים

רוביקון רכשה 50% מחברת מסלולים. את מסלולים הקים ב־1996 ראם סמואל, נהג מירוצים ופעמיים אלוף צרפת במירוצי ראלי, וכיום היא עוסקת בלימוד והדרכה של נהיגה "מתקדמת" דרך קורסים, הרצאות ופעילויות

קרא עוד