רוביקון ביזנס גרופ, שנוסדה על ידי איש העסקים והיזם אמיר ברמלי, היא חברת החזקות הפועלת בתחומים הנעים מהשקעות ומימון עד לייעוץ עסקי ויזמות סביבתית. הקבוצה, הפועלת מאז 2006, מקיימת פעילות עסקית שמגלגלת מאות מיליוני ש"ח בשנה. 

 

תיק הפעילות של החברה הוא מגוון כפועל יוצא של האסטרטגיה העסקית של הקבוצה, וכולל מספר תחומים ובהם השקעות וניהול סיכונים, מימון, ביטוח, יזמות סביבתיית תיירות, קמעונאות ופנאי. המוצרים והשירותים של הקבוצה ניתנים לעסקים, למשקיעים, ליזמים וללקוחות פרטיים.

 

קרא עוד

 

 

 

חדשות ואירועים

ועידת ישראל לעסקים 2014

 

מושב מיוחד בועידת ישראל לעסקים: "קפיטליזם חברתי - לחתוך את המתווך"

קרא עוד
אירוע רוח נשית 2014

 

רוביקון ביזנס גרופ מעניקה חסות לאירוע השנתי של עמותת 'רוח נשית'

 

קרא עוד
אמיר ברמלי ממשיך במהלכים לקראת הנפקת פעילות קרן קלע

החליף שם השלד הבורסאי שרכש לשם הקרן

קרא עוד
"כולם רוצים עוד כסף, אני פשוט לא מתבייש בזה"

מאז שהוא זוכר את עצמו, אמיר ברמלי רצה להרוויח כסף , בגיל 16 הקים את העסק הראשון עם נחש שמצא בשכונה, את השני מיד כשהשתחרר מצה"ל, ולאחר מכן התמקד בעסקים קטנים, פיזר סיכונים והימר על רעיונות מפתיעים

 כיום החברות שבבעלותו כבר שוות כמיליארד שקל

 

קרא עוד
אמיר ברמלי: "המגזר העסקי התחיל לשנות דיסקט בעניין האשראי החוץ בנקאי"

"המושג 'אשראי חוץ בנקאי' הוא עוד סוג של המצאה ישראלית. הבנקים לא בהכרח צריכים להיות הגופים הממנים העיקריים או הגדולים ביותר. בעולם ישנן לא מעט כלכלות בהן קרנות מימון שולטות בשוק ויש תחרות אמיתית. כאן אצלנו, כתוצאה מהדומיננטיות של הבנקים בשוק האשראי ונתח השוק הגדול שלהם, נולד המושג 'חוץ בנקאי'"

קרא עוד
הקרן של רוביקון משקיעה 3 מיליון שקל בפורמטים חדשים

קרן TV FORMAT FUND של היזם אלון דולב ורוביקון ביזנס גרופ, שנוסדה על-ידי אמיר ברמלי ופועלת בתחומי ההשקעות והמימון, תציג 4 פורמטים בהשקעה של כ-3 מיליון שקל ביריד הטלוויזיה מיפ שיתקיים באוקטובר בקאן שבצרפת

קרא עוד
רוביקון רוכשת את השלד הבורסאי ישאל אמלט

החברה שבשליטת אמיר ברמלי תרכוש 60% מישאל תמורת 1.8 מיליון שקל. ברמלי: "אנו בודקים את היתכנות המהלך, ובכל מקרה נבצע אותו בצורה מדורגת ותוך שמירה על עצמאותה של קרן קלע"

קרא עוד
"יהיו עסקים שייקח להם שנתיים להתאושש מ'צוק איתן' "

כך אמר יו"ר רוביקון ביחס למצב הקשה של העסקים לאחר המבצע.

מנכ"ל להב : "יש גידול של 50% בפניות לארגון מצד עסקים במצוקה".

קרא עוד
גיורא עופר כבר הרוויח, 40% על עסקת WTP עוד לפני השלמתה

הקרן רכשה 5% ממניות החברה לפני פחות מחודש והעסקה עם חברת מיחזור הפסולת תושלם היום. להב משלימה השקעה של 53 מיליון שקל, מחצית הקרן שגייסה

קרא עוד
ברמלי הרוויח 70 מיליון ש' "על הנייר" בפחות משנה

מפעילות חברת המיחזור WTP

קרא עוד
ברמלי: "התערבות רשות ני"ע בתחום הקרנות - עניין מבורך"

ברמלי שמקדם בימים אלה הנפקת אג"ח של 'קרן קלע' בבורסה, אומר ל-Bizportal כי "הרשות בוחנת את פעילות הקרן בדרכים שונות, בגלוי ואף בסמוי - וזה בהחלט מבורך ומקדם את ההנפקה"

קרא עוד